140 відгуків
+380 (96) 822-58-46
+380 (50) 578-13-69
TVOEDP

Data Cable (Micro USB, Lightning, Type-C)

Важливим при використанні смартфонів та інших гаджетів є забезпечення їхньої безперебійної роботи. Для цього використовується зарядний кабель для заряджання телефону, планшета або іншого пристрою. Внаслідок свого частого використання такий аксесуар часто ламається, також їх легко втратити.
Представлені кабелі кількома видами, які відрізняються між собою довжиною, формою та іншими параметрами. Особливості кожної моделі необхідно враховувати при виборі аксесуара, щоб шнур для заряджання телефону сумісний з гаджетом.
Типи кабелів, які є
USB 2.0 конектором оснащено дуже багато моделей кабелів. Такі шнури підходять до адаптера зарядних пристроїв, роз'єму павербанків, ПК/ноутбуків, юсб-магнітол. Смартфони з таким кабелем можуть заповнювати заряд, так і здійснювати прийом/передачу даних.
Другий тип конекторів представлений трьома різновидами:
Micro USB. Сумісний із роз'ємами багатьох пристроїв, що працюють на Android (смартфони, планшети).
USB Type-C. Поєднується з роз'ємами нового покоління.
Lightning. Цей конектор сумісний з технікою Apple.
Між собою конектори Micro USB та USB Type-C відрізняються формою. У телефон USB Type-C можна вставляти будь-якою стороною.
Придбати зарядний шнур для передачі даних та зарядки гаджетів за прийнятною ціною, можна у нашому інтернет-магазині TVOEDP. Ми маємо великий вибір Data Cable різного типу, якість яких підтверджена сертифікатами. Детально з технічними параметрами кожної моделі можна ознайомитись у каталозі, де розміщені фото та опис.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner