140 відгуків
+380 (96) 822-58-46
+380 (50) 578-13-69
TVOEDP

Навушники Hoco

Представлені китайським виробником навушники Hoco є прекрасною альтернативою дорогій гарнітурі по поєднанню ціна/якість, крім того, вони надійні і довговічні. Модельний ряд представлений навушниками різного типу, що відрізняються між собою:
характеристиками;
дизайн;
кольором.
Навушники Хоко призначені для прослуховування музики, а оснащені мікрофоном дозволяють приймати та здійснювати телефонні дзвінки. Пульт керування гарнітурою характеризується компактністю, зручністю. Для того, щоб відповісти на вхідний дзвінок або вимкнутись, достатньо натиснути на ньому кнопку. Також пульт оснащений клавішами збільшення/зменшення гучності звуку.
Класифікація навушників за способом розміщення
Гарнітура Хоко представлена ​​моделями різної конструкції.
Вкладиші. Вони призначені для встановлення у вушній раковині. За відсутності зовнішніх шумів забезпечують якісний звук.
Вакуумні (внутрішньоканальні). Фіксація цих моделей здійснюється у слуховому проході. Якість звучання у них вища за рахунок кращої звукоізоляції.
Накладні. Закріплюються на оголов'я за допомогою дужки, яка з'єднує два філіжанки навушників. Характеризуються вищою якістю звучання за рахунок того, що оснащені динаміками більшого розміру та практично повністю закривають вухо.
Купити навушники Носо за прийнятною ціною, можна у нашому інтернет-магазині TVOEDP. У каталозі представлений великий вибір моделей з описом та фото. Ми гарантуємо якість гарнітури, яка відрізняється надійною роботою та безпекою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner