140 відгуків
+380 (96) 822-58-46
+380 (50) 578-13-69
TVOEDP

Зарядні пристрої

Невід'ємним аксесуаром сучасної людини є зарядка. Девайс дозволяє компенсувати недостатність заряду смартфонів, планшетів та інших гаджетів. Залежно від особливостей, зарядка може використовуватися як у місцях з доступом до електромережі, так і портативного типу. Представлений аксесуар декількома типами.
Мережеві
За допомогою таких зарядних пристроїв можна заповнювати заряд гаджетів від електромережі (розетки). Вони є актуальними для використання в домашніх умовах, на робочих місцях та інших локаціях, де є доступ до мережі з напругою 220 Вольт.
Моделі можуть бути з вбудованим кабелем, або оснащуватися шнуром типу, що знімається, який приєднується до блока живлення за допомогою USB проводу. Такі моделі дозволяють виконувати зарядку гаджетів через порти USB комп'ютерів, ноутбуків або інноваційних USB-розеток.
Power Bank
Повербанк – це переносні зарядні пристрої (ПЗП). Також їх називають зовнішніми зарядками. Вони оснащені вбудованою акумуляторною батареєю, яка накопичує заряд заздалегідь (заряджається від електромережі) і віддають його гаджетам, які потребують підзарядки. Зовнішні автономні заряджання підключаються до пристроїв за допомогою USB-шнура.
Автомобільні
Це моделі, призначені для заряджання гаджетів в автомобілях. Заповнення заряду здійснюється шляхом підключення ЗП до автомобільного прикурювача. Такі девайси також можуть бути з вбудованим шнуром, або зі знімним, який приєднується до блока живлення за допомогою кабелю USB. Заряджатися пристрої від автомобільних зарядок будуть лише за умови, що машина буде заведена.
Індуктивні
Особливістю таких зарядних пристроїв і те, що гаджети заряджаються бездротовим способом. Конструкція аксесуара включає кабель живлення, індуктивну платформу, на якій і буде розміщуватись смартфон для заповнення заряду.
Саме ЗП поєднується з електромережею (розеткою). Якщо телефоном не користуватися, то, перебуваючи на платформі, він буде заряджатися. Як тільки його буде взято в руки, зарядка припиниться.
Працювати із зарядкою такого типу можуть лише смартфони, які підтримують цю технологію. Використання індукції запобігається, якщо задня панель із металу, на відміну від скляних корпусів.
Придбати зарядний пристрій можна у нашому інтернет-магазині TVOEDP. З типами зарядних пристроїв, їх характеристиками можна ознайомитися в каталозі на сайті, де також вказана ціна тієї чи іншої моделі. Вартість зарядного пристрою залежить від типу, дизайну та інших параметрів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner