140 відгуків
+380 (96) 822-58-46
+380 (50) 578-13-69
TVOEDP

Зовнішні акумулятори Power Bank

Незамінним девайсом для власників смартфонів, планшетів та інших гаджетів є повербанк – пристрій із портативною енергією, або зовнішній акумулятор. Він зручний не тільки вдома чи на роботі за відсутності електроенергії, а також під час подорожей, відпочинку на природі, транспорті (автобус, поїзд).
Що являє собою
Павер банк – це прилад компактного розміру, що має певний запас енергії, оснащений платою заряду та одним або декількома акумуляторами різного типу – літій-іонні або літій-полімерні. Цей пристрій призначений для заряджання гаджетів, без необхідності використовувати побутову електроенергію. До power bank можна підключати:
смартфони;
планшети;
смарт годинник;
акустичні бездротові колонки.
Power bank відрізняється простим та зрозумілим використанням. За допомогою USB гаджет, який необхідно зарядити, підключається до павербанку для заповнення запасу енергії. При цьому важливо пам'ятати, що будь-який зовнішній акумулятор для телефону або іншого пристрою також потребує своєчасної зарядки.
Перелік основних характеристик павер банків
Для різних моделей зовнішніх акумуляторів передбачено такі параметри.
Місткість батареї павербанка. Такі зарядки можуть бути малопотужними (ємність 1500 мА), або мати велику ємність (до 20000 мА і вище). Цей показник впливає кількість зарядок того чи іншого гаджета.
Рознімання. Вони передбачені конструкцією кожного зовнішнього акумулятора, але їх кількість варіюється, виходячи з особливостей моделі (може бути один або кілька). Кожен роз'єм відрізняється показником сили струму (стандартним вважається показник від 1 до 2.3 А), від чого залежить період зарядки – що більше сила струму, то девайс заряджатиметься швидше.
Число USB роз'ємів говорить про те, скільки пристроїв може підключатися до павербанку одночасно.
Функція швидкого заряджання Quick Charge. Якщо зовнішній акумулятор підтримує таку функцію, пристрої швидко заряджатимуться.
Крім цього, павербанки можуть бути з функцією бездротової зарядки, ліхтариком, індикатором заряду, дисплеєм. Виробники розширюють функціональні можливості Power Bank, але основна мета полягає у збільшенні ємності акумулятора, зниженні часу зарядки як самого павербанку, так і пристроїв, які до нього підключаються.
Вибір павербанку, що потрібно враховувати
Вибираючи портативний акумулятор для різних приладів, важливими критеріями, які слід враховувати, є кілька:
Умови використання зовнішнього акумулятора (наскільки часто застосовуватиметься павербанк).
Визначення гаджетів, які підключатимуться до нього. Використання різних кабелів та перехідників дозволяє поєднувати зовнішній акумулятор із будь-якими моделями смартфонів, планшетами та іншими сучасними цифровими девайсами.
Вибір необхідного показника ємності.
Зовнішній вигляд. Металеві павербанки зберігають робочий стан акумулятора максимально довго. За більш високої ємності павербанку сам девайс буде важчим. Моделі також відрізняються формою, кольором, деякі можуть мати LED-підсвічування. Всі перелічені параметри, а також бренд, безпосередньо впливають на вартість power bank.
Покупка зовнішнього акумулятора
На вигідних умовах купити павербанк від різних виробників для смартфона та інших пристроїв пропонує наш інтернет магазин TVOEDP. У каталозі представлені моделі як середнього, і преміум сегмента, висока якість яких підтверджено сертифікатами.
На будь-який бездротовий зарядний пристрій надається офіційна гарантія. Ціна, фото та опис технічних характеристик наведені на сайті. Замовити повербанк можна з доставкою по Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner