140 відгуків
+380 (96) 822-58-46
+380 (50) 578-13-69
TVOEDP

Навушники

Сучасним пристроєм, призначеним для прослуховування музики, телефонних розмов, є навушники. Моделі, оснащені мікрофоном, прийнято називати гарнітурою.
Конструкція
Вставні, ще їх називають вкладишами (встановлюються у вушну раковину).
Внутрішньоканальні (розміщуються безпосередньо у вушний канал).
Накладний тип (накладають на вуха).
Повнорозмірні (повністю охоплюють вухо).
Спосіб кріплення
На голові. Чашки навушників з'єднує вертикальна дужка, яка кріпиться на голові.
З потиличною дужкою. Як відомо, розташовується вона на потиличній частині голови (також з'єднує навушники між собою).
На вухах. Як правило, такі навушники встановлюються за вушну раковину спеціальними кліпсами або завушинами.
Без кріплення. Призначені такі аксесуари для установки у вушний прохід або у вушну раковину, де вони утримуються завдяки амбушюрам.
Підключення кабелю
Виходячи з того, яким способом користувач отримуватиме звуковий контент, що передається джерелом сигналу (смартфон, плеєр, і т.д.), моделі можуть бути:
Односторонніми. У підключенні такого типу кабель з'єднується лише з однією чашкою навушника, підключення другої виконується відведення кабелю від першої.
Двосторонні. У цих девайсах кабель підведено до кожної чашки навушників.
Бездротовими. У цих моделей бездротове з'єднання, і здійснюється за технологією Bluetooth.
Тип акустичного оформлення
Відкриті. Звуки ззовні вони пропускають частково, за рахунок чого звучання буде природнішим. Але коли рівень зовнішнього шуму надто високий, звучання буде не таким якісним. Тиск на внутрішнє вухо під час використання такої гарнітури відсутній.
Закриті. Такі аксесуари відрізняються максимальною звукоізоляцією, тому зовнішні шуми вони не пропускають. Таким чином, закриті моделі ідеальні для місць із підвищеним шумом.
Великий вибір проводових та бездротових навушників в Україні пропонує наша компанія TVOEDP. В інтернет магазині представлена ​​продукція відомих виробників середнього цінового та преміум сегмента. Дізнатися, скільки коштують навушники, а також ознайомитися з фото та описом кожної моделі, можна в каталозі.
Якість навушників підтверджено сертифікатами, ціна гарнітури є прийнятною. Купити навушники онлайн можна з доставкою в такі міста як Київ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Черкаси, Чернігів, Дніпропетровськ та інші.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner